top of page

Opinie

Katie,06.2023 Luton

“I coudn't believe that after 32 years of marriage my husband can meet with womens and cheating on me. Even if I get hurt and investigations are not cheap is really worth it . Better to get proofs and have knowlage about everything then live like this with him and accept or forgive.
This company help me get thru in this crazy situation, give me all solution ,advice about court and give lawyers support. They solve my life. They change my life.After finall raport can say I win. I win a peace in life and happines.Thank You Ms Tanecka and all team from Madlis Detective Agency. 

Grażyna, Częstochowa 02.2018

"Jako ,że dotrzymują obietnic ja również .Dyskrecja na pierwszym miejscu, dowody i konkrety, stały kontakt z firmą, pełne zaufanie, precyzyjny i profesjonaly raport, niezbite dowody, opieka psychologiczna, doradztwo prawne, obsługa na wysokim poziomie, elokwencja pracowników, spersonalizowane podejście do klienta.
Jako ,że mój maż jest zamożym człowiekiem jest też bardzo
czujny i ostrożny. Nie miałam na początku pewności czy uda się go złapać na gorącym uczynku. Oni to zrobili, nie dość ,że znaleźli jego drugi dom w innym mieście , podali mi adres, pełne dane o które pytałam, okazało się ,że on tam praktycznie od lat mieszkał , prowadził z nią drugie życie w innym mieście. Chodzili nawet razem do Kościoła nie mogłam w to uwierzyć.Jako ,że wysłałam detektywów ,żeby śledzili go przez pół Polski jak nie cała, wiedziałam już wtedy dokładnie na co idą pieniądze z naszego wpólnego konta. Panowie i Panie z biura to profesjonaliści , życzę żeby każdy kto potrzebuje solidnej pomocy skorzystał z tego biura, bo warto!!!!

Lukasz 09. 2017

PiotrkówTrybunalski

“Trudna sytuacja życiowa, syn niepełnosprawny a ja dowiedziałem się ,że żona znika z domu i pojawia się w nowej okolicy. Bardzo żałowałem ,że sam przez rok monitorowałem ja jeżdżąc po zagranicy nie mogłem dokładnie ustalić gdzie znika, wciąż pokazywało ,że jest blisko domu ,ale w dziwnej okolicy. Wreszcie wpływ moich rodziców i zdecydowałem się na wynajęcie  biura detektywistycznego. Trafiłem na biuro Modliszka24, ciekawa nazwa pomyślałem. Już po pierwszym ich przyjeździe znałem pierwsze informacje, z kim ,gdzie co i jak, już nawet nie chciałem nic więcej wiedzieć chciałem to w zasadzie zakończyć. Detektywi doradzili ,żeby jednak do sprawy sądowej mieć więcej dowodów. Drugi ich przyjazd zakończył się tym, że dostałem taki materiał, że nie zapomnę go do końca życia.Nie chcę znać żony i miałem uraz do kobiet, Nie chce jednak być zdradzany.Dzieki ich działaniom dzisiaj jestem spokojny ,bez ich pomocy męczyłem się rok ,nic sam nie ustaliłem ,a zona tylko mocniej się pilnowała. Kiedy wyjechałem detektywi mieli swobode w działaniu. To skuteczne biuro , dowody lepsze niz sobie mogłem wyobrazić. polecam specjaliści w każdej dziedzinie.

Opinia od Ela,2016 rok

Z życia wzięte.

Ogromne podziękowania dla firmy Modliszka24.Mimo tego że nie zamieszkuje na terenie Polski tylko we Frankfurcie wspaniale współpracowało mi się z nimi. Mój małżonek mieszka w Kielcach, będąc za granica dowiedzialam sie ze ma on kochankę... Pod moja nieobecnosc kupil we wsi pod Kielcami dom dla niej. Detektywi ustalili wiele cennych dla mnie informacji m.in kiedy i jaka kwote mąż wyprowadzil z konta za zakup tego drogiego prezentu dla swojej ukochanej ktora nazywal "tylko znajoma". Wiedzialam również kiedy dokladnie montował liczniki i wodomierze w jej nowym domu. pomimo ze pilnowal sie i ukrywal w nocy samochod za jej domem i tak udalo sie zebrac dowody na to ze przebywa on notorycznie u kochanki. ogromnie dziękuje firmie Pani Taneckiej, udało mi się wygrać sprawę rozwodowa z orzeczeniem o winie męża, dostałam alimenty na siebie i na dzieci, teraz co miesiąc płaci za nasze krzywdy, mało tego udało się dodatkowo wykazać ze dysponuje on majątkiem dodatkowym, a jego kochanka była głównym świadkiem w sprawie. Nie miała nawet jak udowodnić ze dysponowała ona większymi kwotami pieniędzy w okresie kiedy dom został kupiony jak i podczas kosztownego remontu. cala jej rodzina miała zeznawać i pomoc wybrnąć z opresji ale każdy zeznawal co innego i nic nie zostalo potwierdzone tak jak ostzegała. Polecam ta firme w 100% !!! kazdej osobie ktora ma problemy. Sprawa rozwodowa okazała sie sukcesem a na sprawie o podział majątku miałyśmy z moja pania adwokat niezly koncert zyczen. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam!

Arek, 04.2016

Moja sprawa była dość trudna, ponieważ żona nie wiedząc jak ma sie mnie pozbyć ze swojego życia wymyśliła i oskarżyła mnie o molestowanie naszej córki. Nic gorszego chyba nie mogło mnie spotkać. Byłem załamany i bałem sie że strace swoje jedyne dziecko. Sprawa była na tyle poważna że dostałem zakaz widywania dziecka. Dla mnie jako ojca był to najwiekszy cios widząc moja córke ktora płacze i krzyczy że chce do taty... Detektywi z firmy Pani Taneckiej bardzo wpłynęli na dalszy przebieg całej tej chorej historii ktora zniszczyła mnie bardzo jako człowieka. Chce za to podziekować. Moja sprawa wkoncu zmierza w kierunku prawdy. Sam nie dał bym sobie rady, tym bardziej że miałem wszystkiego dość. Polecam to biuro detektywistyczne wszystkiem zrezygnowanym osobom. xx.

Jakub, 05.2015

Podejrzewałem ,że moja żona spotyka się z innym mężczyzną, mamy 4 letnie dziecko.Potrzebowałem dowodów, nie mogłem przez to spać tygodniami. Zgłosiłem się do biura Pani Taneckiej , pomogli mi ustalić z kim , zgromadziliśmy dowody w zaledwie kilka godzin już wszystko wiedziałem.Podziw dla profesjonalizmu biura. Polecam wszystkim , szybko sprawnie , pomoc psychologiczna i prawna w jednym. Rewelacja!

Andrzej Chojnacki

Sprawa rozwodowa w toku, z pomocą biura detektywistycznego udało się ustalić z kim spotyka się moja żona. Termin napięty gdyż wcześniej założyła sprawę i miałem 14 dni na materiał dowodowy . Zaskoczyło mnie tak szybkie ustalenie , włącznie ze złapaniem żony na zdradzie. Dostałem dowody niezbite więc spałem spokojnie, ona była bardzo zaskoczona. Podziękowania dla ekipy, praca z serca z pełnym zaangażowaniem , pełen profesjonalizm, w porządku ludzie, mogę polecić każdemu.

P.N Wielkopolskie

Rewelacyjni pracownicy, szybkie ustalenia adresu, mocne dowody dla sprawy rozwodowej, stały kontakt e-mailowy i telefoniczny , mogę nawet powiedzieć że rzeczywiście 24 h. Zachowali pełną dyskrecję, darzę firmę ogromnym zaufaniem. Perfekcjoniści w każdym calu, pełne zadowolenie, godni polecenia.

Patrycja Sowińska z Krakowa

Super, pościg za moim mężem i jego nową zdobyczą w pełni udany , wycieczka ponad 300 km zakończona sukcesem, zostali złapani na gorąco. Świetny raport do sprawy , moja Pani adwokat jest w pełni zadowolona. Wspaniale przeszkoleni ludzie, podnieśli mnie na duchu, obsługa 1 klasa, szybkość w działaniu. Otrzymałam pomoc psychologa i monitoring co do dalszych kroków w mojej sprawie. Sądzimy ,że uda się wnosić o rozwód z wyłącznej winy męża, na tym etapie jestem bardzo zadowolona z obsługi i ceny. Polecam 100 %

Opinie naszych klientów

Wpis MSWiA firmy detektywistycznej Modliszka24
W firmie MODLISZKA@24 naszą dumą jest doskonała obsługa i zapewnianie jak najlepszych rezultatów. Jeśli chcesz dowiedzieć się o doświadczeniach naszych klientów z naszymi usługami dochodzeniowymi, zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami poniżej. Mamy nadzieję, że skorzystasz ze współpracy z nami, a wymienione opinie pozwolą Ci lepiej poznać, jak działa nasza Prywatna firma detektywistyczna.

Ewelina Tanecka, Właściciel firmy

Koordynator , Modliszka24

Wybór odpowiedniego prywatnego detektywa do danej sprawy może spowodować zarówno pomyślne, jak i niepomyślne zakończenie dochodzenia. W firmie Modliszka24 dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność i tożsamość naszych klientów, jednocześnie docierając do sedna każdego śledztwa. Spójrz na odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z naszą branżą, a jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Rekomendacje naszych klientów 
 

Dariusz Narożny Warszawa 08 2014 

Bardzo profesjonalnie wykonane zlecenie, uzyskałem mocne dowody w sprawie o udowodnienie zdrady. Bardzo kompetentni pracownicy, przykładają się do swojej pracy, ustalenie adresu dotyczącego osoby otrzymałem następnego dnia, dopasowana cena na moje możliwości. Współpracują z bardzo dobrą kancelarią prawną, stały kontakt telefoniczny , e-mailowy, nawet w nocy , rzeczywiście praca 24 h. Zauważyłem duże zaangażowanie w rozwiązanie mojej życiowej sprawy, rozwiązanie tematu bardzo dyskretnie tak jak oczekiwałem. Rewelacyjnie. Polecam USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE MODLISZKA 24.

Typing on a Computer

Kazimierz Radomsko  06 .2023

Znakomicie wykonana usługa . Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Mój mąż został złapany na gorącym uczynku ,mimo ,że zlecenie okazało się mieć miejsce ponad 300 km od naszego miejsca wspólnego zamieszkania. Detektywi złapali ich w hotelu.Jestem bardzo zadowolona z efektów śledztwa tej sprawy , otrzymałam pomoc psychologa w ich firmie, gdyż to był bardzo trudny dla mnie czas. To bardzo skuteczni i konkretni ludzie, widać ,że z dużym doświadczeniem , podejściem do człowieka i zdecydowanie mogłam im w pełni zaufać. Mocne dowody do sprawy o rozwód z winy męża. Polecam USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE MODLISZKA 24  każdemu kto jest w trudnej sytuacji i oczekuje natychmiastowej interwencji, rewelacyjny kontakt przez całe śledztwo.

Typing on a Computer_edited.jpg
bottom of page